12.09.2017

Прокурор Автономної Республіки Крим Гюндуз Мамедов взяв участь у зустрічі Генерального прокурора України Юрія Луценка з Надзвичайним і Повноважним Послом Турецької Республіки в Україні Йонетом Джан Тезелем

 
У вівторок, 12 вересня 2017 року, Генеральний прокурор України Юрій Луценко зустрівся з Надзвичайним і Повноважним Послом Турецької Республіки в Україні Йонетом Джан Тезелем.

У заході взяли участь заступник Генерального прокурора Євгеній Єнін, начальник Департаменту міжнародно-правого співробітництва Євген Пікалов та прокурор Автономної Республіки Крим Гюндуз Мамедов.

Сторони обговорили поточний стан двосторонньої співпраці у сфері міжнародно-правової допомоги у кримінальних провадженнях, перспективи подальшої співпраці між компетентними органами України та Туреччини, а також інші питання, що становлять взаємний інтерес.

У ході зустрічі Надзвичайний і Повноважний Посол Туреччини позитивно оцінив роль органів прокуратури України в утвердженні верховенства закону та дотриманні чинного законодавства.

За результатами зустрічі сторонами висловлено впевненість у подальшій конструктивній двосторонній співпраці.
 

 
За матеріалами Департаменту міжнародно-правового співробітництва Генеральної прокуратури України

кількість переглядів: 64