07.11.2017

У прокуратурі проведено нараду з керівництвом Меджлісу кримськотатарського народу, представниками правоохоронних органів, державної влади та правозахисних організацій.

У прокуратурі проведено нараду з керівництвом Меджлісу кримськотатарського народу, представниками правоохоронних органів, державної влади та правозахисних організацій
       6 листопада 2017 року в прокуратурі автономії під головуванням прокурора Автономної Республіки Крим Гюндуза Мамедова проведено нараду з керівництвом Меджлісу кримськотатарського народу, представниками правоохоронних органів, державної влади та правозахисних організацій щодо взаємодії, напрацювання механізму та єдиного підходу до збору інформації про порушення прав людини на окупованому півострові.
 
Участь у нараді взяли перший заступник та заступник прокурора автономії Микола Іванець та Олександр Удовиченко, народний депутат, Уповноважений Президента України у справах кримськотатарського народу Мустафа Джемілєв, народний депутат, Голова Меджлісу кримськотатарського народу Рефат Чубаров, Голова служби Голови Меджлісу кримськотатарського народу Арсен Жумаділов, перший заступник Міністра з питань тимчасово окупованих територій та внутрішньо переміщених осіб України Юсуф Куркчі, перший заступник Представника Президента України в Автономній Республіці Крим Ізет Гданов, Начальник та заступник начальника Головного управління Національної поліції в АР Крим та м. Севастополі Анатолій Бахчиванжи та Сергій Пантелеєв, начальник слідчого відділу Головного управління СБ України в АР Крим (з дислокацією у м. Херсон) Павло Карпичев, координатор Громадської організації «КримSOS» Таміла Ташева та Голова ГО «Кримськотатарський ресурсний центр» Ескердер Барієв та інші.
 
Усі учасники погодилися, що кожен факт порушення прав українців в Криму повинен фіксуватися та розслідуватися. Важливо, щоб особи, причетні до переслідування, не уникнули відповідальності за вчинене.