12.02.2016

Розпочато кримінальне провадження за фактом незаконного в’їзду на територію анексованого півострову Крим делегації парламенту Ізраїлю (Кнесету).

За результатами проведеного моніторингу засобів масової інформації Головним управлінням національної поліції в АР Крим та м. Севастополя встановлено, що незважаючи на існуючу заборону, в порушення міжнародних санкцій 10.02.2016 тимчасово окуповану Російською Федерацією територію Автономної Республіки Крим відвідала делегація парламенту Ізраїлю (Кнесету) на чолі з депутатом, головою парламентської комісії з освіти, культури і спорту Яковом Маргі.
 
Законом України «Про забезпечення прав і свобод громадян та правовий режим на тимчасово окупованій території України» встановлено особливий правовий режим перетину меж тимчасово окупованої території півострову Крим, яка є невід’ємною частиною території України.
 
Отже, членами делегації парламенту Ізраїлю (Кнесету) порушено порядок в’їзду на тимчасово окуповану територію України.
 
За вказаним фактом 12.02.2016 розпочато досудове розслідування у кримінальному провадженні за ознаками кримінального правопорушення, передбаченого ч. 2 ст. 332-1 КК України. 
 
Матеріали кримінального провадження відповідно до ч. 2 ст. 12 Закону України  «Про забезпечення прав і свобод громадян та правовий режим на тимчасово окупованій території України» направлено до прокуратури автономії з метою подальшого спрямування до Генеральної прокуратури України для визначення підслідності.

кількість переглядів: 3599