01.03.2018

До суду скеровано обвинувальний акт стосовно так званого заступника голови «Ради міністрів Республіки Крим»

Прокуратурою Автономної Республіки Крим за результатами проведеного спеціального досудового розслідування направлено до суду обвинувальний акт стосовно колишнього депутата Сімферопольської міської ради, в подальшому назначеного на посаду міністра інформації і масових комунікацій Автономної Республіки Крим, за обвинуваченням у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч. 1 ст. 111 КК України (державна зрада).

Наразі особа обіймає посаду «заместителя председателя Совета министров Республики Крым – министра внутренней политики, информации и связи Республики Крым» так званої «Республики Крым».
 
У ході розслідування кримінального провадження отримано беззаперечні докази того, що з березня 2014 року він надав допомогу і сприяв окупації Криму. 

Обвинувачений сприяв та продовжує сприяти представникам Російської Федерації у проведенні підривної діяльності проти України та організації інформаційної експансії, шляхом впровадження внутрішньої політики держави окупанта на території Криму, що забезпечує тривалу окупацію Автономної Республіки Крим.
 
Зокрема, за його безпосередньої участі відбувалися засідання так званого «Совета министров Республики Крым», на якому приймалися рішення щодо впровадження норм та стандартів на території окупованого Криму, у відповідність до законодавства Російської Федерації.
 
Обвинуваченому загрожує покарання у вигляді позбавлення волі на строк від дванадцяти до п’ятнадцяти років.

кількість переглядів: 2727