08.06.2018

Заступником прокурора Автономної Республіки Крим призначено Ігоря Поночовного

Наказом Генерального прокурора України від 08.06.2018 року заступником прокурора Автономної Республіки Крим призначено радника юстиції Ігоря Миколайовича Поночовного.

Свою роботу в органах прокуратури Ігор Поночовний розпочав у прокуратурі міста Києва, де працював на різних посадах протягом семи років.

Також, працював у прокуратурі Полтавської області та з 2017 року у прокуратурі Автономної Республіки Крим.

Під час офіційного представлення колективу прокуратури прокурор Автономної Республіки Крим Гюндуз Мамедов зазначив, що Ігор Поночовний працює в органах прокуратури майже десять років і має достатній досвід роботи на керівних посадах.

«Ігор Миколайович був заступником прокурора Оболонського району міста Києва, начальником управлінь в прокуратурах міста Києва, Полтавської області та в прокуратурі Автономної Республіки Крим», - сказав Гюндуз Мамедов.

Він підкреслив, що для нього важливо особисто переконатися в професійності людини, відданості справі та бажанні постійно вчитися.

«В прокуратурі автономії Ігор Миколайович був заступником начальника управління з розслідування кримінальних проваджень слідчими органів прокуратури та процесуального керівництва та начальником управління нагляду у кримінальному провадженні, тобто знає весь обсяг роботи прокуратури і зарекомендував себе як прокурор, який вміє організувати роботу підлеглих та досягає хороших результатів», - сказав прокурор АР Крим.

Вручаючи новопризначеному заступнику прокурора Автономної Республіки Крим службове посвідчення, Гюндуз Мамедов зазначив: «завжди пам’ятайте про ту відповідальність, яка на Вас покладена, відповідальність перед кримчанами, колективом прокуратури та державою».

кількість переглядів: 3124