12.06.2018

Двом представникам «Самооборони Криму» повідомлено про підозру

Прокуратурою Автономної Республіки Крим та Головним управлінням Національної поліції в Автономній Республіці Крим та м. Севастополі, в рамках кримінального провадження за фактами незаконного позбавлення волі українських активістів, повідомлено про підозру за ч. 2 ст. 146 КК України ще двом учасникам «Самооборони Криму».

Під час проведення слідчих дій один із потерпілих впізнав серед осіб, які причетні до його викрадення, незаконного утримання та проведення допитів з погрозою застосування зброї, активного учасника цього формування та його спільницю – громадянку Російської Федерації.

Як раніше повідомлялося, у ході здійснення досудового розслідування установлено, що упродовж березня 2014 року члени незаконно створеного озброєного формування «Самооборона Криму», без жодних законних повноважень у м. Сімферополі затримували громадян України, після чого тривалий час незаконно утримували їх у невідомому місці. Потерпілі постійно перебували з мішками на головах та піддавалися моральним та фізичним стражданням.

Вживаються заходи щодо отримання дозволу на затримання підозрюваних та оголошення їх в розшук. 

«На сьогоднішній день більше сорока членам незаконно створеного озброєного формування «Самооборона Криму» повідомлено про підозру. Ці підозри ґрунтуються на беззаперечних доказах. Деякі з підозрюваних вже перебувають у державному розшуку, проте, в окремих випадках, ми наполягатимемо на оголошенні їх і в міжнародний розшук», - прокоментував прокурор Автономної Республіки Крим Гюндуз Мамедов.

кількість переглядів: 1551