06.12.2019

Повідомлено про підозру члену «севастопольської регіональної політради «Единая Россия»

Сьогодні, 6 грудня 2019 року, під процесуальним керівництвом прокуратури АР Крим, слідчими Головного управління СБУ в АР Крим (з дислокацією у м. Херсон), повідомлено про підозру у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч. 2 ст. 110 КК України (посягання на територіальну цілісність та недоторканість України) громадянину України, члену «Севастопольської регіональної політради партії «Єдина Росія»».
 
За версією слідства підозрюваний у березні 2014 року, був учасником організації «Автоканал Севастополя», яка через канали зв'язку координувала роботу «самооборонівців», а також причетний до організації та забезпечення роботи блокпостів у Севастополі, спостереження за окремими військовими частинами України та дільницями, де відбувалось голосування на так званому «загальнокримському референдумі».
Прокуратура АР Крим готує клопотання про обрання відносно підозрюваного запобіжного заходу.
 
Зазначимо, що особа вважається невинуватою у вчиненні злочину і не може бути піддана кримінальному покаранню, доки її вину не буде доведено в законному порядку і встановлено обвинувальним вироком суду (ст. 62 Конституції України).
 

кількість переглядів: 1651