Контраст contrast
Шрифт Очистити
Сховати налаштування

 
17.02.2021

Повідомлено про підозру колишньому першому заступнику Постійного Представника Президента в АР Крим через незаконне відчуження службової квартири

Прокуратурою автономії повідомлено про підозру колишньому першому заступнику Постійного Представника Президента України в Автономній Республіці Крим за фактом незаконного відчуження службової квартири у м. Сімферополь за ч. 2 ст. 364 (зловживання службовим становищем) та ч. 2 ст. 366 (службове підроблення) КК України.
 
 
У ході розслідування кримінального провадження встановлено, що на початку березня 2014 року, коли Російська Федерація здійснювала ефективний контроль над територією окупованого півострова, підозрюваний, користуючись цими обставинами та обіймаючи вказану посаду, розумів, що Представництво не є уповноваженим органом приватизації та не може самостійно розпоряджатися державним майном, яке закріплене за ним, у тому числі державним житловим фондом. Незважаючи на це, вказаний громадянин незаконно видав свідоцтво про право власності на квартиру в м. Сімферополі АР Крим. Надалі, державне майно було незаконно відчужено на користь іншої особи, що спричинило збитки державі на суму 509 478 гривень.
Підозрюваному загрожує покарання у вигляді позбавлення волі на строк від трьох до шести років з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю.
Нагадаємо, що раніше прокуратура автономії в рамках зазначеного кримінального провадження звернулась з позовом до суду щодо незаконного безоплатного відчуження права власності  юридичною особою, яка не мала права його відчужувати. На даний час справу призначено до розгляду.
 
Зазначимо, що особа вважається невинуватою у вчиненні злочину і не може бути піддана кримінальному покаранню, доки її вину не буде доведено в законному порядку і встановлено обвинувальним вироком суду (ст. 62 Конституції України).


кількість переглядів: 2013