Контраст contrast
Шрифт Очистити
Сховати налаштування

 
13.01.2023

Постачав системи відеонагляду окупантам: прокуратура автономії підозрює підприємця з Криму

Прокуратура автономії повідомила про підозру підприємцю з Криму, який постачав системи відеонагляду на об’єкти незаконно встановленого пункту пропуску. Його дії кваліфіковано за фактом колабораційної діяльності (ч. 4 ст. 111-1 КК України). Санкція статті передбачає до п’яти років позбавлення волі.

Досудовим розслідуванням встановлено, що влітку 2022 року, підозрюваний уклав контракт з федеральною установою, яка відповідає за будівництво та експлуатацію об’єктів «роскордону» в Криму. Згідно з умовами договору підприємниць облаштував засобами відеонагляду незаконно встановлений росіянами на території півострова пункт пропуску Джанкой. 

Чоловік усвідомлював та достовірно знав про факт окупації півострова російськими збройними силами у 2014 році, а також про заборону здійснювати будь-яку господарську діяльність у співпраці з державою-агресором.
 
Досудове розслідування здійснюється ГУ СБУ в АР Крим.


Відповідно до ст. 62 Конституції України особа вважається невинуватою у вчиненні злочину і не може бути піддана кримінальному покаранню, доки її вину не буде доведено в законному порядку і встановлено обвинувальним вироком суду.


кількість переглядів: 525