12.12.2018

Херсонський апеляційний суд підтримав позицію прокуратури АР Крим та залишив під арештом керівника «РИА Новости Украина»

11 грудня 2018 року Херсонський апеляційний суд відмовив у клопотанні сторони захисту та залишив без змін запобіжний захід у вигляді тримання під вартою керівника незареєстрованої організації «РИА  Новости Украина».

Нагадуємо, що 15 травня 2018 року, Служба безпеки України та прокуратура Автономної Республіки Крим затримали в Києві керівника незареєстрованої організації «РИА  Новости Украина», який підозрюється у вчиненні дій передбачених ч. 1 ст. 111, ч. 1 ст. 263 КК України (державна зрада, придбання та зберіганні вогнепальної зброї). 01 листопада Херсонський міський суд Херсонської області продовжив тримання під вартою підозрюваного до 8 місяців, тобто до 28.12.2018.

Процесуальне керівництво у цьому кримінальному провадженні здійснює прокуратура АР Крим.

Зазначимо, що особа вважається невинуватою у вчиненні злочину і не може бути піддана кримінальному покаранню, доки її вину не буде доведено в законному порядку і встановлено обвинувальним вироком суду (ст. 62 Конституції України).

кількість переглядів: 691