15.07.2019

Учаснику «Самооборони Криму» продовжено запобіжний захід, але з альтернативою внесення застави

Сьогодні,  15 липня 2019 року, Голосіївський районний суду м. Києва продовжив запобіжний захід у виді тримання під вартою ще на два місяці обвинуваченому, який будучи членом формування «Самооборона Криму», що відноситься до незаконних збройних формувань, наприкінці лютого-березня 2014 року перейшов на бік ворога в період збройного конфлікту та навмисно погодився надавати Російській Федерації допомогу у проведенні підривної діяльності проти України (ч. 1ст. 111 КК України).
 
Враховуючи рішення Конституційного Суду України, судом встановлено обвинуваченому заставу у розмірі 602 тис 100 грн, яка може бути внесена, як самим обвинуваченим так і іншою фізичною або юридичною особою.
 
Крім того, суд зобов’язав обвинуваченого, у разі внесення застави, прибувати за кожною вимогою до суду, повідомляти про зміну місця проживання та роботи, не виїжджати з м. Києва без дозволу прокурора або суду, здати на зберігання до відповідних органів державної влади свій паспорт (паспорти) для виїзду за кордон, інші документи, що дають право на виїзд з України і в’їзд в Україну, носити електронний засіб контролю.
 
Зазначимо, що особа вважається невинуватою у вчиненні злочину і не може бути піддана кримінальному покаранню, доки її вину не буде доведено в законному порядку і встановлено обвинувальним вироком суду (ст. 62 Конституції України).
 

кількість переглядів: 471