07.02.2022

Проведення підривної діяльності проти України в Криму: двом колишнім українським правоохоронцям повідомлено про підозру

За процесуального керівництва прокуратури автономії повідомлено про підозру двом колишнім заступникам начальника Сімферопольського міського управління  ГУ МВС в АР Крим за ч. 1 ст. 111 КК України (державна зрада). Санкція статті передбачає позбавлення волі на строк від десяти до п'ятнадцяти років.
 
Досудовим розслідуванням встановлено, що підозрювані склали присягу працівників органів внутрішніх справ України, присягнувши залишатися відданими народові України, суворо дотримуватися Конституції України та чинного законодавства.  Однак, під час окупації півострова у 2014 році, підозрювані зрадили присязі та перейшли на службу до незаконно створеного «Міністерства внутрішніх справ Республіки Крим», яке пізніше увійшло до складу «Міністерства внутрішніх справ РФ», обійнявши посади «заступника начальника поліції МВС Республіки Крим» та «заступника начальника поліції охорони громадського порядку управління МВС Росії у м. Ялта».
 
Своїми діями та рішеннями «правоохоронці» сприяли становленню окупаційної адміністрації РФ, шляхом безпосередньої участі в роботі незаконно створених правоохоронних органів, а також надавали допомогу представникам держави-окупанта у проведенні підривної діяльності проти України.
 

Відповідно до ст. 62 Конституції України особа вважається невинуватою у вчиненні злочину і не може бути піддана кримінальному покаранню, доки її вину не буде доведено в законному порядку і встановлено обвинувальним вироком суду.


кількість переглядів: 4417