Контраст contrast
Шрифт Очистити
Сховати налаштування

 
24.06.2024

Державна зрада: судитимуть колишню прокурорку з Криму

Прокуратура автономії скерувала до суду обвинувальний акт щодо колишньої старшої прокурорки одного з відділів прокуратури АР Крим. Її дії кваліфіковано як державна зрада (ч. 1 ст. 111 КК України). Санкція статті передбачає до 15 років позбавлення волі. 
 
 
Встановлено, що до окупації півострова обвинувачена обіймала посаду старшої прокурорки відділу захисту прав і свобод дітей прокуратури АР Крим. Втім у 2014 році зрадила присязі на вірність народу України та погодилась на пропозицію ворога, працевлаштувавшись «прокуроркою відділу захисту прав неповнолітніх та молоді прокуратури Республіки Крим».
 
 
Всупереч вимогам Конституції та законів України, обвинувачена виконувала незаконні накази та розпорядження «керівництва» «прокуратури Республіки Крим», забезпечуючи функціонування окупаційних органів прокуратури на півострові.
 
 
Своїми діями обвинувачена сприяла РФ та її представникам у проведенні підривної діяльності проти України на шкоду її суверенітету та територіальній цілісності.
 

Відповідно до ст. 62 Конституції України особа вважається невинуватою у вчиненні злочину і не може бути піддана кримінальному покаранню, доки її вину не буде доведено в законному порядку і встановлено обвинувальним вироком суду

 

Пресслужба прокуратури АР Крим та міста Севастополя
 

кількість переглядів: 97