Контраст contrast
Шрифт Очистити
Сховати налаштування

 
24.06.2024

До 14 років ув’язнення засуджено окупаційного начальника виправної колонії з Криму

За публічного обвинувачення прокуратури автономії до 14 років позбавлення волі заочно засуджено окупаційного начальника «Виправної колонії – 2 по Республіці Крим та м. Севастополю». Його визнано винним у вчиненні державної зради (ч. 1 ст. 111 КК України). 
 
 
Прокурор в суді довів, що до окупації півострова громадянин України очолював Керченську виправну колонію управління ДПтС України в АР Крим та міста Севастополя № 126 та мав спеціальне звання підполковника внутрішньої служби. 
 
 
Після захоплення Криму російськими збройними силами, засуджений зрадив присязі на вірність українському народу та перейшов на службу до ворога. Так, у 2015 році він обійняв посаду «начальника виправної колонії – 2 УФСВП Росії по Республіці Крим та м. Севастополю». 
 
 
Перейшовши на бік ворога в умовах збройного конфлікту, «посадовець» продовжив надавати допомогу представникам іноземної держави у проведенні підривної діяльності проти України, а також своїми діями та рішеннями сприяв становленню окупаційної влади РФ на півострові.
 
 
Спеціальне досудове розслідування здійснювалось ГУ СБУ в АР Крим
 
 

Відповідно до ст. 62 Конституції України особа вважається невинуватою у вчиненні злочину і не може бути піддана кримінальному покаранню, доки її вину не буде доведено в законному порядку і встановлено обвинувальним вироком суду

 

 
Пресслужба прокуратури АР Крим та міста Севастополя

 

кількість переглядів: 112