1.ІНФОРМАЦІЯ ДЛЯ УЧАСНИКІВ КОНКУРСУО

Особа, яка виявила бажання взяти у конкурсі:

- надсилає необхідні документи поштою на адресу:м. Київ, 03150, вул. Ділова, 24 (для участі в конкурсі) або

- подає особисто за вказаною вище адресою, попередньо узгодившибажану дату та час за тел.207-16-11.

ДОДАТКОВА ІНФОРМАЦІЯ:

Перелік тестових питань, затверджений наказом Національногоагентства України з питань державної служби та Мін’юсту, оприлюднено навеб-сайті Нацдержслужби (www.nads.gov.ua)

.Для проходження тестування кандидати повинні мати при собіпаспорт та попередньо ознайомитись з Короткою інструкцією зпроходження тестування, розміщеною на сайті Національного агентстваУкраїни з питань державної служби (www.nads.gov.ua).

Декларація (як кандидата на посаду) особи, уповноваженої навиконання функцій держави або місцевого самоврядування за минулий рікподається в порядку, передбаченому Законом України “Про запобіганнякорупції” (Е-декларація).

Відповідно до п. 5 частини першої статті 25 Закону України “Продержавну службу” кандидат подає посвідчення атестації щодо вільноговолодіння державною мовою.

Перелік вищих навчальних закладів, уповноважених на проведенняатестації осіб, які претендують на вступ на державну службу щодо вільноговолодіння державною мовою оприлюднено на веб-сайті Національногоагентства України з питань державної служби(www.nads.gov.ua).