Відповідно до наказу Генерального прокурора України від 27.03.2015 №18 гн «Про особливості організації діяльності органів прокуратури у зв’язку з тимчасовою окупацією території півострова Крим» прокуратурою АР Крим та міста Севастополя забезпечено своєчасний, повний, об’єктивний та якісний розгляд звернень громадян, які проживають на тимчасово окупованій території або переселилися з неї, їх особистий прийом

               ОРГАНІЗАЦІЯ ПРИЙОМУ ГРОМАДЯН У ПРОКУРАТУРІ 

          АВТОНОМНОЇ РЕСПУБЛІКИ КРИМ ТА МІСТА СЕВАСТОПОЛЯ

        Відповідно до вимог Закону України «Про забезпечення прав і свобод громадян та правовий режим на тимчасово окупованій території України» наказом виконувача обов’язків Генерального прокурора України від 12.06.2014 прокуратуру Автономної Республіки Крим та міста Севастополя передислоковано до міста Києва. Організація роботи із зверненнями громадян в прокуратурі АР Крим та міста Севастополя здійснюється згідно вимогам Конституції України, Закону України «Про звернення громадян», а також наказів Генерального прокурора України, якими затверджено порядок роботи зі зверненнями в органах прокуратури.

Прийом громадян посадовими особами прокуратури АР Крим та міста Севастополя здійснюється за адресою: 03150, м. Київ, вул. Ділова, 24.

З вересня 2016 року окремі структурні підрозділи прокуратури Автономної Республіки Крим та міста Севастополя функціонують у місті Херсон (вул. Кременчуцька, 69). За цією адресою також здійснюється прийом громадян співробітниками прокуратури автономії.

 

Телефон для довідок: + 38 (044) 596-73-57 + 38 (096) 700 1600 

E-mail: zvern01@ark.gp.gov.ua

 

 

Для представників ЗМІ:

Прес-секретар

e-mail: press.ark@ark.gp.gov.ua