Контраст contrast
Шрифт Очистити
Сховати налаштування

 

Г Р А Ф І К

 

особистого прийому громадян

керівництвом та працівниками прокуратури

Автономної Республіки Крим та міста Севастополя

 

 

Керівник прокуратури

Поночовний Ігор Миколайович

 

 

перший вівторок кожного місяця

 

з 10.00 год.

до 12.00 год.

 

Перший заступник керівника прокуратури

Секретар Віталій Віталійович

 

 

друга та четверта середа кожного місяця

 

 

з 10.00 год.

до 12.00 год.

 

Заступник керівника прокуратури

Сулейманов Наріман Ресутович

 

 

перший та третій четвер кожного місяця

 

 

з 10.00 год.

до 12.00 год.

 

 

 

 

Керівники структурних підрозділів, їх заступники та прокурори відділів прокуратури

 

 

 

 

 

у день звернення

 

понеділок – четвер

з 10 до 13 год.

з 13 год 45 хв. до 17 год.

 

п’ятниця

з 10 до 13 год.

з 13 год 45 хв. до 16 год.

 

 

Особистий прийом громадян керівництвом прокуратури здійснюється у встановлені дні та години згідно з графіком, затвердженим керівником прокуратури.

Керівником прокуратури прийом громадян проводиться за попереднім записом.

Керівник прокуратури приймає громадян за попереднім записом за зверненнями, в задоволенні яких відмовлено його першим заступником або заступником, а також у разі оскарження їх дій чи рішень.

Перший заступник та заступник керівника прокуратури приймають громадян у разі незгоди з діями чи рішеннями, прийнятими керівником самостійного структурного підрозділу прокуратури.

Керівники структурних підрозділів, їх заступники та прокурори відділів прокуратури здійснюють особистий прийом громадян щоденно у день їх звернення у робочі дні з 10 до 13 години та з 13 години 45 хвилин до 17 години, у п’ятницю – з 10 до 13 години та з 13 години 45 хвилин до 16 години, як правило у порядку черговості або за дорученням керівництва.

 

У разі подання під час особистого прийому клопотань учасниками кримінального провадження, заяв, повідомлень про вчинення кримінального правопорушення чи звернень з вимогою про внесення відомостей до Єдиного реєстру досудових розслідувань їх прийом здійснюється підрозділом (відділом), до компетенції якого належить розгляд таких документів.

 

Особистий прийом, а також запис на особистий прийом не проводиться у тому разі, якщо:

- громадянин звертається з одного й того ж самого питання зі зверненням, розгляд якого припинено відповідно до  ст. 8 Закону України «Про звернення громадян»;

- звернення подано з порушення строків, визначених статтею 17 Закону України «Про звернення громадян».

 

Особистий прийом припиняється у разі звернення громадян, які застосовують ненормативну лексику, вдаються до образ, або якщо їхні звернення містять заклики до розпалювання національної, расової, релігійної ворожнечі, або особи перебувають у стані алкогольного чи наркотичного сп’яніння, мають явні ознаки психічного розладу або поведінка яких створює небезпеку для оточуючих, у тому числі для працівників органів прокуратури.

У разі виникнення надзвичайної ситуації (пожежі, повідомлень про мінування, загрози життю та здоров’ю працівників органів прокуратури та осіб, які перебувають у приміщенні прокуратури), надходження сигналу оповіщення про загрозу її виникнення також негайно вирішується питання про припинення (призупинення) особистого прийому.

 

Порядок прийому громадян в прокуратурі Автономної Республіки Крим та міста Севастополя на виконання ст.22 Закону України «Про звернення громадян» врегульовано Інструкцією про порядок розгляду звернень і запитів та особистого прийому громадян в органах прокуратури України, затвердженою наказом Генерального прокурора № 363 від 06.08.2020, зі змінами внесеними наказом Генерального прокурора від 27.04.2023 № 117.