ГРАФІК
прийому громадян керівництвом
прокуратури Автономної Республіки Крим
Адреса приймальні: 03150, м. Київ, вул. Ділова, 24
 Телефон для довідок: (044) 596-73-57


Прокурор
Автономної Республіки Крим

Мамедов Гюндуз Айдинович

четвер

з 10 до 13 год.

Перший заступник прокурора

Іванець Микола Григорович

вівторок

з 10 до 13 год.

Заступник прокурора

Коцура Анатолій Васильович

понеділок

з 14 до 17 год.

Заступник прокурора

Поночовний Ігор Миколайович

середа

з 10 до 13 год.

         

Примітка: прокурор Автономної Республіки Крим приймає громадян за зверненнями, якщо у задоволені їх раніше відмовлено його заступниками.

Прийом громадян співробітниками прокуратури Автономної Республіки Крим проводиться щодня, крім вихідних, у робочий час за адресами: м. Київ, вул. Ділова, 24; м. Херсон, вул. Кременчуцька, 69 (3 поверх).

Не проводиться прийом громадян, які отримали відповідь за підписом Генерального прокурора України чи прокурора АР Крим (виконувача обов'язків) з повідомленням про припинення листування за їхніми скаргами.

Відповідно до ст. 8 Закону України «Про звернення громадян» не розглядаються повторні звернення з одного і того ж питання, якщо перше вирішено по суті. 

 

 

Прийом громадян у Генеральній прокуратурі України

Прийом громадян у Генеральній прокуратурі України проводиться без попереднього запису щодня, крім вихідних.

Адреса приймальні - м.Київ, вул. Різницька 13/15
Телефон приймальні - 280-10-20  

Г Р А Ф І К
прийому громадян керівництвом
Генеральної прокуратури України
 
Генеральний прокурор України
Луценко Ю.В.
четверта п’ятниця кожного місяця
з 10 год. до 12 год.
Перший заступник
Генерального прокурора України
Сторожук Д.А.
середа
з 10 год. до 13 год.
Заступник Генерального прокурора України 
Столярчук Ю.В.
понеділок
з 10 год. до 13 год.
Заступник Генерального прокурора України
Стрижевська А.А.
четвер
з 10 год. до 13 год.
Заступник Генерального прокурора України – керівник Спеціалізованої
антикорупційної прокуратури
Холодницький Н.І.
(м. Київ, вул. Ісаакяна, 17)
 
четвер
з 10 год. до 13 год.
 
 
 
Заступник Генерального прокурора України –
Головний військовий прокурор
Матіос А.В
 
п’ятниця
з 10 год. до 13 год

   

         Генеральний прокурор України приймає громадян за попереднім записом у разі, якщо у задоволенні скарги відмовлено його заступником.

       Заступники Генерального прокурора України приймають громадян, якщо вони повторно звернулися на особистий прийом з питань незгоди з рішеннями, прийнятими керівниками самостійних структурних підрозділів Генеральної прокуратури України.

 

ПОРЯДОК ЗВЕРНЕННЯ

до прокуратури Автономної Республіки Крим

У прокуратурі АР Крим прийом громадян, представників державних і громадських організацій, а також інших осіб здійснюється прокурором прокуратури АР Крим (з питань доступу до публічної інформації та розгляду звернень громадян) у день їх звернення за участю галузевих підрозділів. При зверненні громадянам та іншим особам надаються відповідні роз'яснення.

У необхідних випадках приймаються письмові звернення, які після реєстрації направляються на розгляд у структурні підрозділи або відповідні відомства.

Прийом проводиться упродовж усього робочого дня з 9 години до 18 години у приміщенні за адресою: м. Київ, вул. Ділова 24, телефон для довідок: (044) 596-73-57.

Відвідувачі, направлені на прийом до прокурорсько-слідчих працівників відділів із зверненнями, приймаються негайно. Керівники структурних підрозділів та відділів прокуратури автономії особистий прийом громадян проводять щоденно, крім вихідних, упродовж усього робочого дня.

При повторному зверненні громадян на особистий прийом з тих самих питань і незгоді їх із раніше прийнятими рішеннями начальниками структурних підрозділів прокуратури АР Крим або із зверненнями на рішення підпорядкованих прокурорів прокурор прокуратури АР Крим (з питань доступу до публічної інформації та розгляду звернень громадян) організовує прийом у заступника прокурора області, до компетенції якого, згідно з розподілом обов'язків, належить вирішення поставлених у зверненні питань.

Крім того, громадяни можуть скористатися правом подачі письмового звернення поштовим зв’язком або через скриньку «Для вхідної кореспонденції», яка розташована при вході до прокуратури Автономної Республіки Крим (за адресою: м. Київ, вул. Ділова 24). Кореспонденція із скриньки виймається у будні двічі на день (у першій та другій половині дня).

Письмове звернення також може бути надіслане на електронну пошту прокуратури АР Крим: zvern01@ark.gp.gov.ua.

Згідно з положеннями Закону України «Про звернення громадян» у зверненні має бути зазначено прізвище, ім’я, по батькові, місце проживання громадянина, викладено суть порушеного питання, зауваження, пропозиції, заяви чи скарги, прохання чи вимоги. Письмове звернення повинно бути підписано заявником (заявниками) із зазначенням дати.

В електронному зверненні також має бути зазначено електронну поштову адресу, на яку заявнику може бути надіслано відповідь, або відомості про інші засоби зв’язку з ним. Застосування електронного цифрового підпису при надсиланні електронного звернення не вимагається.

Звернення, оформлене без дотримання зазначених вимог, повертається заявнику з відповідними роз’ясненнями не пізніш як через 10 днів від дня його надходження. Письмове звернення без зазначення місця проживання, не підписане автором (авторами), а також таке, з якого неможливо встановити авторство, визнається анонімним і розгляду не підлягає.

Якщо питання, порушені у зверненні, не входять до повноважень прокуратури АР Крим, воно в термін не більше 5 днів пересилається за належністю відповідному органу чи посадовій особі, про що повідомляється громадянину, який подав звернення. У разі якщо звернення не містить даних, необхідних для прийняття обґрунтованого рішення прокуратурою АР Крим, воно в той же термін повертається громадянину з відповідними роз'ясненнями.

Громадяни мають право звертатися до органів державної влади, місцевого самоврядування, підприємств, установ, організацій незалежно від форм власності, об'єднань громадян, посадових осіб українською чи іншою мовою, прийнятною для сторін.

Звернення розглядаються і вирішуються у термін не більше одного місяця від дня їх надходження, а ті, які не потребують додаткового вивчення, – не пізніше 15 днів від дня їх отримання. Якщо в місячний термін вирішити порушені у зверненні питання неможливо, керівництво прокуратури автономії встановлюють необхідний термін для його розгляду, про що повідомляється особі, яка подала звернення. При цьому загальний термін вирішення питань, порушених у зверненні, не може перевищувати 45 днів.

 

ЗРАЗОК ЗВЕРНЕННЯ
(заяви, скарги) 

 

 

Прокурору
Автономної Республіки Крим
Мамедову Г.А.

Прізвище, ім’я, по батькові заявника,
місце проживання (поштова адреса)

 

 

ЗАЯВА (СКАРГА)

Суть порушеного  питання_______________________________________________________________

Вимога/прохання до прокурора_____________________________________________________

 

 

         Дата                                      _______________                                 Прізвище та ініціали заявника

                                                              (підпис)