ГРАФІК
прийому громадян керівництвом
прокуратури Автономної Республіки Крим
Адреса приймальні: 03150, м. Київ, вул. Ділова, 24

 Телефон гарячої лінії: (044) 596-73-57

 

ГРАФІК

прийому громадян керівництвом

прокуратури Автономної Республіки Крим та міста Севастополя

 

 

Керівник прокуратури

Автономної Республіки Крим та міста Севастополя

ПОНОЧОВНИЙ

Ігор Миколайович

 

 

Четвер

з 10 год  до 13 год

(за адресою: м. Київ,

 вул. Ділова, 24)

 

 Перший заступник керівника прокуратури

Автономної Республіки Крим та міста Севастополя

СЕКРЕТАР

Віталій Віталійович

 

 

Вівторок

з 10 год до 13 год

(за адресою: м. Київ,

 вул. Ділова, 24)

 

Заступник керівника прокуратури

Автономної Республіки Крим та міста Севастополя

СУЛЕЙМАНОВ

Наріман Ресутович

 

 

Понеділок

з 14 год до 17 год

(за адресою: м. Київ,

 вул. Ділова, 24)

 

Керівник прокуратури Автономної Республіки Крим та міста Севастополя приймає громадян за попереднім записом за зверненнями, у задоволенні яких відмовлено його заступниками, або у разі оскарження їх дій чи рішень.

Заступники керівника прокуратури Автономної Республіки Крим та міста Севастополя приймають громадян без попереднього запису в день їх звернення згідно з графіком прийому громадян, у разі незгоди з діями чи рішеннями, прийнятими керівниками самостійних структурних підрозділів прокуратури.         Прийом громадян працівниками прокуратури Автономної Республіки Крим та міста Севастополя проводиться у робочі дні з 10 до 13 години та                               з 13 години 45 хвилин до 17 години, у п’ятницю – з 10 до 13 години та                                      з 13 години 45 хвилин до 16 години за адресами: м. Київ, вул. Ділова, 24; м. Херсон, вул. Кременчуцька, 69.                          

Шановні громадяни!

Просимо Вас звернути увагу на важливу інформацію!

 

На час дії карантину на всій території України, відповідно до постанови Кабінету Міністрів України «Про запобігання  поширенню на території України коронавірусу COVID-19» від 11.03.2020 №211, ст. 11 Закону України «Про захист населення від інфекційних хвороб», ст. 7 Закону України «Про забезпечення санітарного та епідеміологічного благополуччя населення», протоколу №2 позачергового засідання Державної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій від 10.03.2020, наказу виконувача обов’язків Генерального прокурора від 13.03.2020 №147, проведення особистого прийому громадян в органах прокуратури призупиняється.

Звернутися до прокуратури Автономної Республіки Крим Ви можете з письмовим зверненням:

-         Через скриньку за адресою: вул. Ділова, 24, місто Київ, 03150;

-         Поштою (на адресу прокуратури Автономної Республіки Крим:                 вул. Ділова, 24, місто Київ, 03150);

-         За допомогою електронного звернення на електронну пошту zvern01@ark.gp.gov.ua;

-         Зателефонувавши на телефон «гарячої лінії»: (044)-596-73-57.

 

Дякуємо за поразуміння.

Здоров'я Вам та Вашим родинам!

 

Прийом громадян співробітниками прокуратури Автономної Республіки Крим проводиться щодня, крім вихідних, у робочий час за адресами: м. Київ, вул. Ділова, 24; м. Херсон, вул. Кременчуцька, 69 (3 поверх).

Не проводиться прийом громадян, які отримали відповідь за підписом Генерального прокурора України чи прокурора АР Крим (виконувача обов'язків) з повідомленням про припинення листування за їхніми скаргами.

Відповідно до ст. 8 Закону України «Про звернення громадян» не розглядаються повторні звернення з одного і того ж питання, якщо перше вирішено по суті. 

 

 

Прийом громадян в Офісі Генерального прокурора проводиться без попереднього запису щодня, крім вихідних.

Адреса приймальні - 01011, м.Київ, вул. Різницька 13/15
 Телефон приймальні - 280-10-20

 


Г Р А Ф І К

прийому громадян керівництвом Офісу Генерального прокурора

 

Генеральний прокурор
Венедіктова І.В.


 останній четвер кожного місяця
з 10 год. до 12 год.

 Заступник
Генерального прокурора
Симоненко О.Ю.

 остання середа
кожного місяця
з 10 год. до 12 год.

 Заступник
Генерального прокурора
Мамедов Г.А.

 остання п`ятниця
кожного місяця
з 10 год. до 12 год.

Заступник
Генерального прокурора
Любович А.О.

останній понеділок
кожного місяця
з 10 год. до 12 год.

Заступник Генерального прокурора 
– керівник Спеціалізованої
антикорупційної прокуратури

 

Холодницький Н.І.

(м. Київ, вул. Ісаакяна, 17)

 

 

останній четвер
кожного місяця
з 10 год. до 12 год.

 

 

 

Заступник
Генерального прокурора
Мустеца І.В.

останній вівторок
кожного місяця
з 10 год. до 12 год. 

 

 

 

 
 

   

         Генеральний прокурор України приймає громадян за попереднім записом у разі, якщо у задоволенні скарги відмовлено його заступником.

       Заступники Генерального прокурора України приймають громадян, якщо вони повторно звернулися на особистий прийом з питань незгоди з рішеннями, прийнятими керівниками самостійних структурних підрозділів Генеральної прокуратури України.

 

ПОРЯДОК ЗВЕРНЕННЯ

до прокуратури Автономної Республіки Крим

У прокуратурі АР Крим прийом громадян, представників державних і громадських організацій, а також інших осіб здійснюється прокурором прокуратури АР Крим (з питань доступу до публічної інформації та розгляду звернень громадян) у день їх звернення за участю галузевих підрозділів. При зверненні громадянам та іншим особам надаються відповідні роз'яснення.

У необхідних випадках приймаються письмові звернення, які після реєстрації направляються на розгляд у структурні підрозділи або відповідні відомства.

Прийом проводиться упродовж усього робочого дня з 9 години до 18 години у приміщенні за адресою: м. Київ, вул. Ділова 24, телефон для довідок: (044) 596-73-57.

Відвідувачі, направлені на прийом до прокурорсько-слідчих працівників відділів із зверненнями, приймаються негайно. Керівники структурних підрозділів та відділів прокуратури автономії особистий прийом громадян проводять щоденно, крім вихідних, упродовж усього робочого дня.

При повторному зверненні громадян на особистий прийом з тих самих питань і незгоді їх із раніше прийнятими рішеннями начальниками структурних підрозділів прокуратури АР Крим або із зверненнями на рішення підпорядкованих прокурорів прокурор прокуратури АР Крим (з питань доступу до публічної інформації та розгляду звернень громадян) організовує прийом у заступника прокурора області, до компетенції якого, згідно з розподілом обов'язків, належить вирішення поставлених у зверненні питань.

Крім того, громадяни можуть скористатися правом подачі письмового звернення поштовим зв’язком або через скриньку «Для вхідної кореспонденції», яка розташована при вході до прокуратури Автономної Республіки Крим (за адресою: м. Київ, вул. Ділова 24). Кореспонденція із скриньки виймається у будні двічі на день (у першій та другій половині дня).

Письмове звернення також може бути надіслане на електронну пошту прокуратури АР Крим: zvern01@ark.gp.gov.ua.

Згідно з положеннями Закону України «Про звернення громадян» у зверненні має бути зазначено прізвище, ім’я, по батькові, місце проживання громадянина, викладено суть порушеного питання, зауваження, пропозиції, заяви чи скарги, прохання чи вимоги. Письмове звернення повинно бути підписано заявником (заявниками) із зазначенням дати.

В електронному зверненні також має бути зазначено електронну поштову адресу, на яку заявнику може бути надіслано відповідь, або відомості про інші засоби зв’язку з ним. Застосування електронного цифрового підпису при надсиланні електронного звернення не вимагається.

Звернення, оформлене без дотримання зазначених вимог, повертається заявнику з відповідними роз’ясненнями не пізніш як через 10 днів від дня його надходження. Письмове звернення без зазначення місця проживання, не підписане автором (авторами), а також таке, з якого неможливо встановити авторство, визнається анонімним і розгляду не підлягає.

Якщо питання, порушені у зверненні, не входять до повноважень прокуратури АР Крим, воно в термін не більше 5 днів пересилається за належністю відповідному органу чи посадовій особі, про що повідомляється громадянину, який подав звернення. У разі якщо звернення не містить даних, необхідних для прийняття обґрунтованого рішення прокуратурою АР Крим, воно в той же термін повертається громадянину з відповідними роз'ясненнями.

Громадяни мають право звертатися до органів державної влади, місцевого самоврядування, підприємств, установ, організацій незалежно від форм власності, об'єднань громадян, посадових осіб українською чи іншою мовою, прийнятною для сторін.

Звернення розглядаються і вирішуються у термін не більше одного місяця від дня їх надходження, а ті, які не потребують додаткового вивчення, – не пізніше 15 днів від дня їх отримання. Якщо в місячний термін вирішити порушені у зверненні питання неможливо, керівництво прокуратури автономії встановлюють необхідний термін для його розгляду, про що повідомляється особі, яка подала звернення. При цьому загальний термін вирішення питань, порушених у зверненні, не може перевищувати 45 днів.

 

ЗРАЗОК ЗВЕРНЕННЯ
(заяви, скарги) 

 

 

Прокурору
Автономної Республіки Крим
Поночовному І.М. 

Прізвище, ім’я, по батькові заявника,
місце проживання (поштова адреса)

 

 

ЗАЯВА (СКАРГА)

Суть порушеного  питання_______________________________________________________________

Вимога/прохання до прокурора_____________________________________________________

 

 

         Дата                                      _______________                                 Прізвище та ініціали заявника

                                                              (підпис)