Керівник прокуратури Автономної Республіки Крим та міста Севастополя

старший радник юстиції

Поночовний Ігор Миколайович

Дата народження: 07.10.1987

Народився в с. Острів Рокитнянського району Київської області.
У 2009 році закінчив Національну юридичну академію України імені Ярослава Мудрого.

Кар’єру прокурора розпочав у 2009 році на посаді помічника прокурора Дарницького району міста Києва. З 2009 по 2012 роки працював на посадах старшого прокурора і старшого слідчого прокуратури Подільського району міста Києва.
Надалі, з листопада 2012 року до липня 2014 року, перебував на посадах старшого слідчого і слідчого в особливо важливих справах слідчого відділу прокуратури міста Києва. У липні 2014 року призначений на посаду заступника прокурора Оболонського району міста Києва, яку обіймав до жовтня 2015 року.
У грудні 2016 року призначений на посаду начальника управління з розслідування кримінальних проваджень слідчими органів прокуратури та процесуального керівництва прокуратури Полтавської області.

Через рік, у грудні 2017 року, розпочав роботу в прокуратурі Автономної Республіки Крим. Спочатку – на посаді заступника начальника управління з розслідування кримінальних проваджень слідчими органів прокуратури та процесуального керівництва. Надалі очолив управління нагляду в кримінальному провадженні.
У червні 2018 року обійняв посаду заступника прокурора Автономної Республіки Крим, а з 22 жовтня 2019 - прокурора Автономної Республіки Крим.
10 вересня 2020 року наказом Генерального прокурора І.М. Поночовний призначений на посаду керівника прокуратури Автономної Республіки Крим та міста Севастополя.

За роки сумлінної служби в органах прокуратури відзначений заохоченнями Генерального прокурора, керівником прокуратури міста Києва і прокуратури Полтавської області  та прокурором Автономної Республіки Крим. За вагомі особисті досягнення у професійній діяльності нагороджений нагрудним знаком «За сумлінну службу в органах прокуратури».