Прокурор Автономної Республіки Крим

державний радник юстиції 3 класу

Мамедов Гюндуз Айдинович

Дата народження: 26.10.1974

Народився у місті Гянджа, Азербайджанська РСР. У 1996 році закінчив Одеський державний університет імені І.І. Мечнікова, у 2013 році – Одеський національний економічний університет.
Розпочав свій трудовий шлях у 1996 році у прокуратурі Приморському району міста Одеси, пройшовши кар’єрними сходами від помічника прокурора – стажиста прокуратури до першого заступника прокурора Приморського району міста Одеси Одеської області.
З 2012 року до 2013 року працював в апараті прокуратури Київської області. Протягом 2013 року займав посаду головного наукового співробітника відділу досліджень проблем протидії злочинності Науково-дослідного інституту Національної академії прокуратури України.
З грудня 2013 року по липень 2014 року – начальник слідчого відділу Дніпровської екологічної прокуратури.
У липні 2014 року призначений прокурором м. Одеси.
З грудня 2015 року – заступник прокурора Одеської області.
Наказом Генерального прокурора України від 22 серпня 2016 року № 206к призначений прокурором Автономної Республіки Крим.
Кандидат юридичних наук.
 
За роки сумлінної та відповідальної служби в органах прокуратури нагороджений нагрудним знаком  «Почесний працівник прокуратури України» та державною нагородою України - почесним званням України «Заслужений юрист України».


Перший заступник прокурора Автомної Республіки Крим

старший радник юстиції


Іванець Микола Григорович

Дата народження: 06.12.1957


Народився у селі Рубченки Володарського району Київської області. У 1983 році закінчив Київський державний університет ім. Т.Г.Шевченка.
Кар’єру прокурора розпочав в 1983 році на посаді стажиста прокуратури Московського району міста Києва. З лютого 1984 року по квітень 1992 року працював на слідчих посадах в прокуратурах Московського та Подільського районів міста Києва.
З 1992 року по 1998 рік перебував на посаді старшого прокурора відділу роботи з кадрами прокуратури міста Києва.
В 1998 році був призначений Київським природоохоронним прокурором.
З жовтня 1998 року по 2012 рік очолював прокуратури Московського, Голосіївського та Дніпровського районів міста Києва.
З грудня 2012 року по 2016 рік займав керівні посади в Національній академії прокуратури України.                                     З вересня по грудень 2016 року перебував на посаді заступника прокурора Автономної Республіки Крим.
Наказом Генерального прокурора України від 30 грудня 2016 року №300к призначений на посаду першого заступника прокурора Автономної Республіки Крим.
Кандидат юридичних наук.


За сумлінну службу в органах прокуратури нагороджений Почесною грамотою Кабінету Міністрів України та державною нагородою України - почесним званням України «Заслужений юрист України».


Заступник прокурора Автономної Республіки Крим

старший радник юстиції


Коцура Анатолій Васильович

Дата народження: 28.03.1961


Народився у місті Любомль Волинської області. У 1986 році закінчив  Львівський державний університет імені Івана Франка.
З 1978 по 1979 рік обіймав посаду слюсара Луцького заводу синтетичних шкір, м. Луцьк
З 1979 по 1981 рік проходив строкову військову службу у Збройних силах України.
Кар’єру прокурора розпочав з 1986 року стажистом на посаді слідчого прокуратури Вольнянського району Запорізької області.
З 1987 по 1989 рік перебував на посадах слідчого прокуратури та старшого помічника прокурора Вольнянського району Запорізької області
З 1989 по 1992 роки помічник прокурора Любомльського району Волинської області.
З листопада 1992 року по жовтень 1996 року перебував на керівних посадах заступника прокурора Любомльського району Волинської області, заступника Любомльського міжрайонного прокурора Волинської області, прокурора Ратнівського району Волинської області.
З 1992 по 1998 рік на посаді старшого помічника прокурора Волинської області з питань організації роботи та контролю виконання.
З1998 по 1999 рік начальник відділу організаційно-правового забезпечення прокуратури Волинської області.
З 1999 по 2000 рік старший помічник прокурора Волинської області з питань організації роботи та контролю виконання.
З 2000 по 2004 роки перебував на посадах Ковельського міжрайонного прокурора  Волинської області,, заступника начальника відділу нагляду за виконанням законів спецпідрозділами та іншими державними органами, які ведуть боротьбу з організованою злочинністю і корупцією прокуратури Волинської області.
З 2004 по 2005 рік перебував на посаді старшого прокурора відділу нагляду за додержанням законів у військових формуваннях військової прокуратури Центрального регіону України.
З 2005 по 2006 рік перебував на посадах заступника начальника відділу нагляду за додержанням законів, представництва інтересів громадян та держави в судах Головного управління нагляду за додержанням законів у Збройних Силах України та інших військових формуваннях Генеральної прокуратури України, заступника начальника відділу представництва інтересів громадян та держави в судах Головного управління нагляду за додержанням законів у Збройних Силах України та інших військових формуваннях Генеральної прокуратури України.
З 2006 по 2012 рік заступник начальника відділу представництва інтересів громадян та держави в судах Головного управління військових прокуратур Генеральної прокуратури України.
З березня 2014 по червень 2018 обіймав посаду прокурора Волинської області.
З червня 2018 року призначений наказом Генерального прокурора України №72к на посаду заступника прокурора Автономної Республіки Крим.


Заступник прокурора Автономної Республіки Крим


радник юстиції


Поночовний Ігор Миколайович

Дата народження: 07.10.1987

Народився у селі Острів Рокитнянського району Київської області. У 2009 році закінчив  Національну юридичну академію України імені Ярослава Мудрого.
Кар’єру прокурора розпочав  у 2009 році на посаді помічника прокурора Дарницького району міста Києва.
З 2009 року по 2012 рік перебував на посадах старшого прокурора та старшого слідчого прокуратури Подільського району міста Києва, з листопада 2012 року по липень 2014 року перебував на посадах старшого слідчого та слідчого в особливо важливих справах слідчого відділу прокуратури міста Києва.
З липня 2014 року по жовтень 2015 року призначений на посаду заступника прокурора Оболонського району міста Києва.
З жовтня 2015 року по серпень 2016 року пройшов свій трудовий шлях зі слідчого в особливо важливих справах слідчого відділу слідчого управління прокуратури міста Києва до заступника начальника слідчого відділу слідчого управління прокуратури міста Києва.
З серпня 2016 по червень 2018 року перебував на керівних посадах заступника начальника слідчого відділу управління з розслідування кримінальних проваджень слідчими органів прокуратури та процесуального керівництва прокуратури міста Києва, начальника управління з розслідування кримінальних проваджень слідчими органів прокуратури та процесуального керівництва прокуратури Полтавської області, заступника начальника управління з розслідування кримінальних проваджень слідчими органів прокуратури та процесуального керівництва - начальник відділу процесуального керівництва у кримінальних провадженнях слідчих прокуратури та підтримання державного обвинувачення управління з розслідування кримінальних проваджень слідчими органів прокуратури та процесуального керівництва прокуратури Автономної Республіки Крим, начальника управління нагляду у кримінальному провадженні прокуратури Автономної Республіки Крим.
8 червня 2018 року наказом Генерального прокурора України призначено на посаду заступника прокурора Автономної Республіки Крим.

За сумлінну службу в органах прокуратури заохочувався Генеральним прокурором, прокурором області та прокурором Автономної Республіки Крим. За вагомі особисті досягнення у професійній діяльності відзначений нагрудним знаком "За сумлінну службу в органах прокуратури".