Контраст contrast
Шрифт Очистити
Сховати налаштування

 

Керівник прокуратури Автономної Республіки Крим та міста Севастополя

старший радник юстиції

Поночовний Ігор Миколайович

Дата народження: 07.10.1987

Народився в с. Острів Рокитнянського району Київської області.
У 2009 році закінчив Національну юридичну академію України імені Ярослава Мудрого.

Кар’єру прокурора розпочав у 2009 році на посаді помічника прокурора Дарницького району міста Києва. З 2009 по 2012 роки працював на посадах старшого прокурора і старшого слідчого прокуратури Подільського району міста Києва.
Надалі, з листопада 2012 року до липня 2014 року, перебував на посадах старшого слідчого і слідчого в особливо важливих справах слідчого відділу прокуратури міста Києва. У липні 2014 року призначений на посаду заступника прокурора Оболонського району міста Києва, яку обіймав до жовтня 2015 року.
У грудні 2016 року призначений на посаду начальника управління з розслідування кримінальних проваджень слідчими органів прокуратури та процесуального керівництва прокуратури Полтавської області.

Через рік, у грудні 2017 року, розпочав роботу в прокуратурі Автономної Республіки Крим. Спочатку – на посаді заступника начальника управління з розслідування кримінальних проваджень слідчими органів прокуратури та процесуального керівництва. Надалі очолив управління нагляду в кримінальному провадженні.
У червні 2018 року обійняв посаду заступника прокурора Автономної Республіки Крим, а з 22 жовтня 2019 - прокурора Автономної Республіки Крим.
10 вересня 2020 року наказом Генерального прокурора І.М. Поночовний призначений на посаду керівника прокуратури Автономної Республіки Крим та міста Севастополя.

За роки сумлінної служби в органах прокуратури відзначений заохоченнями Генерального прокурора, керівником прокуратури міста Києва і прокуратури Полтавської області  та прокурором Автономної Республіки Крим. За вагомі особисті досягнення у професійній діяльності нагороджений нагрудним знаком «За сумлінну службу в органах прокуратури». Нагороджений Почесною Грамотою Кабінету Міністрів України .


Перший заступник керівника прокуратури Автономної Республіки Крим та міста Севастополя

радник юстиції


Секретар Віталій Віталійович

Дата народження: 10.02.1988 р.


Народився у м. Волочиськ Волочиського району Хмельницької області.
У 2008 році закінчив Хмельницький університет управління та права, а у 2010 році – Національну академію прокуратури України.

 
Трудовий шлях розпочав 2010 року стажистом прокуратури Волочиського району Хмельницької області. Надалі працював стажистом (на вакантній посаді помічника прокурора) і помічником прокурора Віньковецького району Хмельницької області.
Із листопада 2010 року до квітня 2014 року перебував на посадах прокурора відділу організації представництва, прокурора відділу захисту інтересів громадян та держави при виконанні судових рішень управління представництва, захисту інтересів громадян та держави в суді прокуратури Донецької області. У квітні 2014 року призначений на посаду заступника начальника відділу організації представництва управління представництва, захисту інтересів громадян та держави в суді прокуратури Донецької області.
 

Із жовтня 2014 року – прокурор відділу представництва інтересів громадян та держави в суді прокуратури Автономної Республіки Крим.
Із грудня 2016 року – начальник відділу представництва інтересів громадян та держави в суді прокуратури Автономної Республіки Крим. 12 листопада 2019 року наказом Генерального прокурора № 479к призначений на посаду заступника прокурора Автономної Республіки Крим.

У жовтні 2020 - призначений на посаду першого заступника керівника прокуртаруи АР Крим та м. Севастополя.

Заохочувався Генеральним прокурором, керівниками прокуратур Донецької області та Автономної Республіки Крим. Нагороджений нагрудним знаком «За сумлінну службу в органах прокуратури».

 


Заступник керівника прокуратури Автономної Республіки Крим та міста Севастополя

майор юстиції


Cулейманов Наріман Ресутович

Дата народження: 29.04.1988


Народився в с. Улугабад, м. Гулістан Сирдар’їнської області Республіки Узбекистан. У 2010 році завершив навчання в Національній юридичній академії України імені Ярослава Мудрого за спеціальністю «правознавство».
 
З грудня 2010 року по червень 2013 року займав посади секретаря Нахімовського районного суду м. Севастополя та помічника судді Апеляційного суду м. Севастополя.
 
З січня 2014 року по лютий 2020 року послідовно обіймав посади прокурора Севастопольської прокуратури з нагляду за додержанням законів у воєнній сфері Кримського регіону України; старшого прокурора та слідчого Дарницької прокуратури з нагляду за додержанням законів у воєнній сфері Центрального регіону України; старшого слідчого та прокурора військової прокуратури Дарницького гарнізону Центрального регіону України; старшого прокурора військової прокуратури Львівського гарнізону Західного регіону України; слідчого в особливо важливих справах Військової прокуратури Західного регіону України; начальника відділу процесуального керівництва досудовим розслідуванням та підтримання державного обвинувачення у кримінальних провадженнях слідчого відділу та начальника слідчого управління військової прокуратури Західного регіону України; прокурора другого відділу процесуального керівництва досудовим розслідуванням у кримінальному провадженні управління процесуального керівництва військової прокуратури об’єднаних сил; військового прокурора Маріупольського гарнізону. З лютого 2020 року – заступник прокурора Донецької області.

З жовтня 2020 року - заступник керівника прокуратури АР Крим та міста Севастополя.

Заохочувався військовим прокурором Західного регіону та Генеральним прокурором України. За вагомі особисті досягнення у професійній діяльності нагороджений нагрудними знаками: «За зразкове виконання службових обов’язків»,  «За високі результати у службовій діяльності», «За сумлінну службу в органах прокуратури» та почесною відзнакою військової прокуратури Об’єднаних Сил.