Прокурор Автономної Республіки Крим

старший радник юстиції

Поночовний Ігор Миколайович

Дата народження: 07.10.1987

Народився в с. Острів Рокитнянського району Київської області.
У 2009 році закінчив Національну юридичну академію України імені Ярослава Мудрого.

Кар’єру прокурора розпочав у 2009 році на посаді помічника прокурора Дарницького району міста Києва. З 2009 по 2012 роки працював на посадах старшого прокурора і старшого слідчого прокуратури Подільського району міста Києва.
Надалі, з листопада 2012 року до липня 2014 року, перебував на посадах старшого слідчого і слідчого в особливо важливих справах слідчого відділу прокуратури міста Києва. У липні 2014 року призначений на посаду заступника прокурора Оболонського району міста Києва, яку обіймав до жовтня 2015 року.
У грудні 2016 року призначений на посаду начальника управління з розслідування кримінальних проваджень слідчими органів прокуратури та процесуального керівництва прокуратури Полтавської області.

Через рік, у грудні 2017 року, розпочав роботу в прокуратурі Автономної Республіки Крим. Спочатку – на посаді заступника начальника управління з розслідування кримінальних проваджень слідчими органів прокуратури та процесуального керівництва. Надалі очолив управління нагляду в кримінальному провадженні.
У червні 2018 року обійняв посаду заступника прокурора Автономної Республіки Крим.
22 жовтня 2019 року наказом Генерального прокурора І.М. Поночовний призначений на посаду прокурора Автономної Республіки Крим.

За роки сумлінної служби в органах прокуратури відзначений заохоченнями Генерального прокурора, керівником прокуратури міста Києва і прокуратури Полтавської області  та прокурором Автономної Республіки Крим. За вагомі особисті досягнення у професійній діяльності нагороджений нагрудним знаком «За сумлінну службу в органах прокуратури».


Заступник прокурора Автономної Республіки Крим

старший радник юстиції


Коцура Анатолій Васильович

Дата народження: 28.03.1961


Народився у місті Любомль Волинської області. У 1986 році закінчив  Львівський державний університет імені Івана Франка.
З 1978 по 1979 рік обіймав посаду слюсара Луцького заводу синтетичних шкір, м. Луцьк
З 1979 по 1981 рік проходив строкову військову службу у Збройних силах України.
Кар’єру прокурора розпочав з 1986 року стажистом на посаді слідчого прокуратури Вольнянського району Запорізької області.
З 1987 по 1989 рік перебував на посадах слідчого прокуратури та старшого помічника прокурора Вольнянського району Запорізької області
З 1989 по 1992 роки помічник прокурора Любомльського району Волинської області.
З листопада 1992 року по жовтень 1996 року перебував на керівних посадах заступника прокурора Любомльського району Волинської області, заступника Любомльського міжрайонного прокурора Волинської області, прокурора Ратнівського району Волинської області.
З 1992 по 1998 рік на посаді старшого помічника прокурора Волинської області з питань організації роботи та контролю виконання.
З1998 по 1999 рік начальник відділу організаційно-правового забезпечення прокуратури Волинської області.
З 1999 по 2000 рік старший помічник прокурора Волинської області з питань організації роботи та контролю виконання.
З 2000 по 2004 роки перебував на посадах Ковельського міжрайонного прокурора  Волинської області,, заступника начальника відділу нагляду за виконанням законів спецпідрозділами та іншими державними органами, які ведуть боротьбу з організованою злочинністю і корупцією прокуратури Волинської області.
З 2004 по 2005 рік перебував на посаді старшого прокурора відділу нагляду за додержанням законів у військових формуваннях військової прокуратури Центрального регіону України.
З 2005 по 2006 рік перебував на посадах заступника начальника відділу нагляду за додержанням законів, представництва інтересів громадян та держави в судах Головного управління нагляду за додержанням законів у Збройних Силах України та інших військових формуваннях Генеральної прокуратури України, заступника начальника відділу представництва інтересів громадян та держави в судах Головного управління нагляду за додержанням законів у Збройних Силах України та інших військових формуваннях Генеральної прокуратури України.
З 2006 по 2012 рік заступник начальника відділу представництва інтересів громадян та держави в судах Головного управління військових прокуратур Генеральної прокуратури України.
З березня 2014 по червень 2018 обіймав посаду прокурора Волинської області.
З червня 2018 року призначений наказом Генерального прокурора України №72к на посаду заступника прокурора Автономної Республіки Крим.


Заступник прокурора Автономної Республіки Крим

радник юстиції


Секретар Віталій Віталійович

Дата народження: 10.02.1988 р.


Народився у м. Волочиськ Волочиського району Хмельницької області.
У 2008 році закінчив Хмельницький університет управління та права, а у 2010 році – Національну академію прокуратури України.

 
Трудовий шлях розпочав 2010 року стажистом прокуратури Волочиського району Хмельницької області. Надалі працював стажистом (на вакантній посаді помічника прокурора) і помічником прокурора Віньковецького району Хмельницької області.
Із листопада 2010 року до квітня 2014 року перебував на посадах прокурора відділу організації представництва, прокурора відділу захисту інтересів громадян та держави при виконанні судових рішень управління представництва, захисту інтересів громадян та держави в суді прокуратури Донецької області. У квітні 2014 року призначений на посаду заступника начальника відділу організації представництва управління представництва, захисту інтересів громадян та держави в суді прокуратури Донецької області.
 
Із жовтня 2014 року – прокурор відділу представництва інтересів громадян та держави в суді прокуратури Автономної Республіки Крим.
Із грудня 2016 року – начальник відділу представництва інтересів громадян та держави в суді прокуратури Автономної Республіки Крим.
12 листопада 2019 року наказом Генерального прокурора № 479к призначений на посаду заступника прокурора Автономної Республіки Крим.
 
Заохочувався Генеральним прокурором, керівниками прокуратур Донецької області та Автономної Республіки Крим. Нагороджений нагрудним знаком «За сумлінну службу в органах прокуратури».