Контраст contrast
Шрифт Очистити
Сховати налаштування

 
17.10.2016

Представниками російської окупаційної влади вчергове порушено основоположні права і свободи громадян на території півострова Крим.

Прокуратурою Автономної Республіки Крим в черговий раз зафіксовано факти грубого порушення прав і свобод громадян, наданих Конституцією та законами України, на території окупованого Російською Федерацією півострова Крим.
Установлено, що 12.10.2016 представники незаконно створеного на території АР Крим органу, так званого «ФСБ РФ», із застосуванням фізичного насильства провели неправомірні обшуки у 7 будинках кримських татар, у зв’язку із їх участю та співпрацею із міжнародною політичною організацією «Хізб ут-Тахрір».
У подальшому невстановленими озброєними силовиками затримано п’ятьох кримських татар та поміщено їх до ізолятора тимчасового тримання одного із незаконно діючих відділень поліції.
За даним фактом прокуратурою АР Крим розпочато досудове розслідування у кримінальних провадженнях за ознаками кримінальних правопорушень, передбачених ст. 146 (незаконне позбавлення волі) та ст. 162 (порушення недоторканості житла) Кримінального кодексу України.
Прокуратура Автономної Республіки Крим вкотре наголошує на тому, що всі випадки порушення прав і свобод громадян та інтересів державі на території Криму будуть належним чином зафіксовані та розслідувані, з метою притягнення до встановленої чинним законодавством відповідальності винних осіб.

кількість переглядів: 4251