14.07.2017

Прокуратурою АР Крим розслідуються численні факти незаконного перетину на тимчасово окуповану територію Криму

Сьогодні, 14 липня, під час підсумкової наради за результатами роботи прокуратури Автономної Республіки Крим за 6 місяців поточного року окрему увагу було приділено питанню жорсткого реагування на факти порушення порядку в’їзду на тимчасово окуповану територію України та виїзду з неї, порушення правил міжнародних польотів та незаконного переправлення осіб через державний кордон України.

Це стосується як суден, авіатранспорту, наземного сухопутного транспорту, так і конкретних фізичних осіб.

Прокурор Автономної Республіки Крим Гюндуз Мамедов наголосив на необхідності активізації роботи у цьому напрямку, систематизації наявних проваджень та розробці нових методик розслідування і реагування на ці факти.

«На сьогодні прокуратурою розпочато кримінальні провадження за фактами порушення порядку в’їзду на тимчасово окуповану територію України та виїзду з неї понад 600 суднами, арешт накладено на 3 судна. Необхідно активізувати роботу у цьому напрямку», - зазначив прокурор Автономної Республіки Крим Гюндуз Мамедов.

Окремо прокурор автономії звернувся до відділу представництва.

«У нас є перші позови до авіакомпаній Російської Федерації та інших держав про стягнення сум заборгованостей за здійснення авіаперельотів над тимчасово окупованою територією. Прошу охопити не тільки повітряний транспорт, а й морський та інші види транспорту», - сказав Гюндуз Мамедов.

Зокрема, прокуратурою Автономної Республіки Крим заявлено позов до компанії-боржника, яка здійснює щоденні польоти на тимчасово окуповану територію, про стягнення 354,4 тис. євро, що становить понад 10 млн грн.

кількість переглядів: 1503