30.10.2017

Обвинувальні акти стосовно двох колишніх депутатів Севастопольської міської ради скеровано до суду

Прокуратурою Автономної Республіки Крим за результатами проведеного спеціального досудового розслідування направлено до суду чергові обвинувальні акти стосовно двох депутатів Севастопольської міської ради Автономної Республіки Крим, які обвинувачуються у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч. 1 ст. 111 (державна зрада) КК України.

У ході розслідування кримінальних проваджень, яке здійснювалося Головним управлінням СБУ в АР Крим, отримано беззаперечні докази того, що у березні 2014 депутати Севастопольської міської ради надали допомогу та сприяли окупації Криму.

Зокрема, вони незаконно прийняли ряд постанов, підтримали рішення Верховної Ради АР Крим про проведення так званого «загальнокримського референдуму», результатом якого стала тимчасова окупація території АР Крим і міста Севастополя, а також незаконного входження півострову до складу Російської Федерації на правах суб’єкта федерації.

Вказаним обвинуваченим загрожує покарання у вигляді позбавлення волі на строк від дванадцяти до п’ятнадцяти років.

Наразі в районних судах міста Києва вже перебувають на розгляді 3 обвинувальних акти стосовно депутатів Севастопольської міської ради Автономної Республіки Крим.

кількість переглядів: 1303