Контраст contrast
Шрифт Очистити
Сховати налаштування

 
30.10.2020

У поточному році, під процесуальним керівництвом прокуратури АР Крим та м. Севастополя повідомлено підозру 40 учасникам НЗФ «Самооборона Криму»

Під процесуальним керівництвом прокуратури АР Крим та міста Севастополя, з початку 2020 року, повідомлено про підозру 40 учасникам незаконного збройного формування «Самооборона Криму», які у 2014 році сприяли окупації півострову Крим. «Самооборонівцям» повідомлено про підозри за ознаками злочину передбаченого ст. 260 КК України (створення не передбачених законом воєнізованих або збройних формувань або участь у їх діяльності).
 
Загалом, прокуратура автономії спільно з ГУНП в АР Крим та м. Севастополі ідентифікувала та встановила повні анкетні дані понад 1300 осіб, які брали участь у діяльності зазначеного формування, з яких 237 особам повідомлено про підозру у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ст. 260 КК України.
 
 
Нагадаємо, у серпні 2020 року, прокуратура автономії спільно з правоохоронцями Криму на території міста Києва провела санкціоновані обшуки та повідомила про підозру учаснику незаконного збройного формування «Самооборона Криму» за ч. 2 ст. 260 КК України. Санкція статті передбачала позбавлення волі на строк від трьох до восьми років (в редакції від 2014 року).
Досудовим розслідуванням встановлено, що громадянин України, будучи учасником незаконного збройного формування «Самооборона Криму», протягом лютого-березня 2014 року проходив службу на блокпосту, розташованому на в’їзді до м. Ялта, поблизу смт. Масандра Автономної Республіки Крим. При цьому, підозрюваний, будучи озброєним, здійснював незаконні перевірки документів громадян України, обшук транспортних засобів, а також приймав участь у їх затриманні на території півострова.
За свої «заслуги» перед окупантами, у 2016 році «самообороновець» отримав медаль «За возвращение Крыма».

кількість переглядів: 2934