29.01.2024 Підтримувала дії ворога та виправдовує війну проти України: підозрюється окупаційна чиновниця з Криму![]() Після окупації півострова підозрювана почала активно співпрацювати з ворогом. Зараз вона обіймає окупаційні посади: головного редактора інформагентства «Крим сьогодні», голови ради «Української громади Криму» та є заступником голови Комітету із законодавства Державної Ради РК. Після повномасштабного вторгнення Росії підозрювана неодноразово виступала у пропагандистських засобах масової інформації держави-агресора. Зокрема, у своїх виступах вона підтримувала незаконні дії окупантів та поширювала російські наративи про «повернення додому» українських територій. Також підозрювана наголошувала, що, як виявляється, Україна «загниває у націоналізмі та пригніченні російськомовного населення». Отже, «чиновниця», представляючи інтереси ворога, здійснювала інформаційну діяльність, що спрямована на ослаблення національних інтересів України, підтримку держави-агресора, виправдовування та заперечення збройної агресії Російської Федерації проти України. Досудове розслідування здійснюється СУ ГУНП в АР Крим та місті Севастополі
Відповідно до ст. 62 Конституції України особа вважається невинуватою у вчиненні злочину і не може бути піддана кримінальному покаранню, доки її вину не буде доведено в законному порядку і встановлено обвинувальним вироком суду.Пресслужба прокуратури АР Крим та міста Севастополя
|
кількість переглядів: 882 |