Контраст contrast
Шрифт Очистити
Сховати налаштування

 
07.05.2024

Зрадила державу: до 13 років позбавлення волі заочно засуджено колишню прокурорку з Криму 

За публічного обвинувачення прокуратури автономії засуджено колишню старшу прокурорку прокуратури Сімферопольського району АР Крим. Її визнано винною у вчиненні державної зради (ч. 1 ст. 111 КК України) та призначено покарання у вигляді 13 років позбавлення волі.
 

В суді доведено, що після окупації півострова громадянка України зрадила присязі на вірність українському народові та почала працювати в окупаційних органах прокуратури. 
 

Так, з березня 2014 року вона обіймала посади «старшої помічниці прокурора Сімферопольського району прокуратури Республіки Крим», «помічниці прокурора міста Судак» та «помічниці прокурора Чорноморського району Республіки Крим».
 

Всупереч вимогам Конституції та законів України, засуджена виконувала незаконні накази та розпорядження  «керівництва» «прокуратури Республіки Крим», забезпечуючи функціонування окупаційних органів прокуратури на півострові. 
 

Отже, такими діями «прокурорка» допомагала країні-агресору та її представникам у проведенні підривної діяльності проти України на шкоду її суверенітету та територіальній цілісності. 
 
 
Пресслужба прокуратури АР Крим та міста Севастополя

кількість переглядів: 110