Контраст contrast
Шрифт Очистити
Сховати налаштування

 
05.06.2024

Державна зрада та колабораціонізм: підозрюється «заступник міністра економічного розвитку Республіки Крим» 

За процесуального керівництва прокуратури АР Крим та міста Севастополя повідомлено про підозру окупаційному заступнику міністра економічного розвитку Республіки Крим. Його дії кваліфіковано як державна зрада та колабораційна діяльність (ч. 1 ст. 111, ч. 5 ст. 111-1 КК України). Підозрюваному загрожує до 15 років позбавлення волі з конфіскацією майна. 
 
Встановлено, що з 2005 року громадянин України проходив службу на різних посадах в органах ДПС України в Криму. Зокрема, до окупації півострова працював головним державним ревізор-інспектором відділу контрольно-перевірочної роботи доходів і зборів фізичних осіб ГУ Міндоходів в АР Крим.
 
Однак у 2014 році він зрадив присязі держслужбовця та перейшов на бік ворога, почавши будувати кар’єру в «управлінні Федеральної податкової служби по Республіці Крим». 
 
До того ж, у січні 2024 року «податківець» погодився на пропозицію ворога та обійняв посаду «заступника міністра економічного розвитку Республіки Крим», на якій працює донині. 
 
Своїми діями «чиновник» сприяє реалізації політики окупаційної влади та забезпечує її діяльність на тимчасово окупованій території півострова.
 
Досудове розслідування здійснюється СУ ГУ СБУ в АР Крим
 

Відповідно до ст. 62 Конституції України особа вважається невинуватою у вчиненні злочину і не може бути піддана кримінальному покаранню, доки її вину не буде доведено в законному порядку і встановлено обвинувальним вироком суду. 

 
Пресслужба прокуратури АР Крим та міста Севастополя

кількість переглядів: 78