05.12.2016

Представником прокуратури Автономної Республіки Крим взято участь у третьому раунді переговорів з Російською Федерацією щодо застосування та тлумачення Міжнародної конвенції про ліквідацію всіх форм расової дискримінації

                          
Працівника прокуратури Автономної Республіки Крим залучено в якості експерта у третьому раунді переговорів з Російською Федерацією щодо застосування та тлумачення Міжнародної конвенції про ліквідацію всіх форм расової дискримінації 1965р., які відбулися 1 грудня 2016 року у м. Мінськ.
У складі делегації Україну представляли заступник Міністра закордонних справ України, Уповноважений Верховної Ради України з прав людини, представники правоохоронних органів держави.
Під час зустрічі російській стороні вкотре вказано на чисельні факти зникнення, вбивств, арештів осіб кримськотатарської національності на території півострова Крим, проведення в їх будинках незаконних обшуків, вчинення інших дій, які мають дискримінаційний характер і свідчать про систематичне порушення Російською Федерацією прав і свобод українців та кримських татар в Криму.

кількість переглядів: 2124