Контраст contrast
Шрифт Очистити
Сховати налаштування

 
19.11.2018

Суд підтримав позицію прокуратури АР Крим і засудив обвинуваченого у державній зраді до 12 років позбавлення волі

Сьогодні, 19 листопада 2018 року, вироком Дніпровського районного суду м. Києва колишнього депутата Верховної Ради АР Крим 6 скликання Ганиша В.В.,  засуджено до покарання у вигляді позбавлення волі на строк 12 років.

Прокуратурою Автономної Республіки Крим підтримувалося державне обвинувачення у кримінальному проваджені  стосовно колишнього депутата Верховної Ради АР Крим 6 скликання Ганиша В.В., обвинуваченого у вчиненні державної зради за ч. 1 ст. 111 КК України.

Гюндуз Мамедов, прокурор АР Крим прокоментував рішення суду: "Це перший вирок по майже 100 обвинувальних актах, які ми скерували до суду щодо колишніх кримських депутатів, які обвинувачуються у державній зраді. Суд надав оцінку нашій роботі з документування та доказування злочину колишнього депутата, який своїми діями сприяв спробі анексії півострова. Ми хочемо вчергове нагадати винним у державній зраді, що рано чи пізно їх дії отримають оцінку українського правосуддя і ми будемо добиватися невідворотності покарання". 

Нагадаємо, Ганиш В.В. будучи депутатом Верховної Ради АР Крим 6 скликання взяв участь у незаконному засіданні Верховної Ради АР Крим та голосуванні за прийняття так званої Конституції Республіки Крим, а також в участі у незаконних виборах до Феодосійської міської ради у липні-вересні 2014 року.

кількість переглядів: 4064