06.07.2020

Прокуратура АР Крим скерувала до суду обвинувальний акт стосовно ще однієї судді, яка перейшла на службу до окупаційних судових органів

Прокуратура автономії скерувала до суду обвинувальний акт відносно колишньої судді Керчинського міського суду Автономної Республіки Крим за ч. 1 ст. 111 КК України (державна зрада).
 
Слідством встановлено, що громадянка України, будучи суддею Керчинського міського суду Автономної Республіки Крим,  після окупації півострова у 2014 році зрадила Присязі на вірність народу України, перейшовши на службу до незаконно створених судових органів держави-окупанта. Брала безпосередню участь у формуванні та організації роботи окупаційних судів сприяючи таким чином окупації півострова, забезпечуючи становлення і зміцнення окупаційної адміністрації та надаючи допомогу Російській Федерації в проведенні підривної діяльності проти України.
Зокрема, у складі незаконно створеного «Керчинського міського суду Республіки Крим» виносила «судові рішення» у справах за російським законодавством.
Санкція статті передбачає позбавлення волі на строк від дванадцяти до п’ятнадцяти років.
Відповідно до ст. 62 Конституції України особа вважається невинуватою у вчиненні злочину і не може бути піддана кримінальному покаранню, доки її вину не буде доведено в законному порядку і встановлено обвинувальним вироком суду.
 
 

кількість переглядів: 1370