18.01.2021

Обвинувальний акт стосовно депутата Запорізької міської ради, якого викрито на отриманні неправомірної вигоди, скеровано до суду

За процесуального керівництва прокуратури АР Крим та міста Севастополя скеровано до суду обвинувальний акт стосовно депутата Запорізької міської ради – заступника голови постійної комісії з питань власності, ресурсів, приватизації, архітектури та земельних відносин за обвинуваченням у вчиненні кримінальних правопорушень, передбачених ч. 3 ст. 368 КК України (одержання неправомірної вигоди у великому розмірі службовою особою, поєднане з вимаганням) та ч. 2 ст. 369-2 КК України (зловживання впливом).
Санкція статей передбачає покарання у виді позбавлення волі на строк від п’яти до десяти років з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до трьох років, з конфіскацією майна.
 
Досудовим розслідуванням встановлено, що вказаний депутат вимагав та отримав від громадянина неправомірну вигоду в розмірі 12 тисяч доларів США за позитивне вирішення питання щодо виділення у власність останньому земельної ділянки на території м. Запоріжжя, а також неправомірну вигоду в розмірі 1 тисячі доларів США за вплив на прийняття рішення особою, уповноваженою на виконання функцій держави, з метою вирішення питання із внесення відомостей до Державного земельного кадастру.
Досудове розслідування здійснювалось Територіальним управлінням ДБР, розташованим у м. Мелітополь, що поширює свою діяльність на Автономну Республіку Крим.
 
Відповідно до ст. 62 Конституції України особа вважається невинуватою у вчиненні злочину і не може бути піддана кримінальному покаранню, доки її вину не буде доведено в законному порядку і встановлено обвинувальним вироком суду.

кількість переглядів: 696