04.12.2023 Допомога у проведенні незаконного референдуму: підозрюється окупаційний голова виборчої комісії з Криму![]() Йдеться, що підозрюваний, представляючи інтереси держави-агресора, допомагав окупантам у проведенні незаконного референдуму на території Криму у серпні 2022 року. Чоловік координував формування та функціонування ворожих «територіальних комісій», а також відкривав й організовував роботу окупаційних «виборчих дільниць» та забезпечував технологічним обладнанням.
За активного сприяння підозрюваного було відкрито та організовано роботу вище згаданих «дільниць» у шести містах окупованого Криму. Зокрема, у Севастополі, Сімферополі, Керчі, Джанкої, Євпаторії та Ялті. Нагадаємо, що після окупації півострова у 2014 році підозрюваний обійняв посаду окупаційного голови так званої «Виборчої комісії Республіки Крим». Обвинувальний акт за фактом вчинення ним державної зради з 2019 року знаходиться на розгляді суду.
Досудове розслідування здійснюється СУ ГУ СБУ в АР Крим
Відповідно до ст. 62 Конституції України особа вважається невинуватою у вчиненні злочину і не може бути піддана кримінальному покаранню, доки її вину не буде доведено в законному порядку і встановлено обвинувальним вироком суду.Пресслужба прокуратури Криму та міста Севастополя |
кількість переглядів: 1128 |