Контраст contrast
Шрифт Очистити
Сховати налаштування

 
31.01.2024

Державна зрада: до 12 років позбавлення волі засуджено колишнього депутата кримського парламенту 

За публічного обвинувачення прокуратури автономії заочний вирок отримав колишній депутат ВР АР Крим VI скликання. Його визнано винним у вчиненні державної зради (ч. 1 ст. 111 КК України) та засуджено до 12 років позбавлення волі.
 
Прокурори довели, що у 2014 році засуджений, спільно з іншими депутатами кримського парламенту, для приховання факту та легітимізації окупації півострова збройними силами РФ, проголосував за ухвалення ряду незаконних постанов. Мова йде про підтримання рішення щодо проведення «загальнокримського референдуму», який мав показати картинку «вільного волевиявлення кримчан», прийняття постанови «Про декларацію про незалежність АР Крим та м. Севастополя», що передбачала входження Криму до складу РФ.
 
Всупереч постанові Верховної Ради України, якою повноваження депутатів парламенту автономії припинено, продовжуючи реалізацію злочинних намірів держави-окупанта, колишні депутати проголосували за ухвалення постанови про «Незалежність Криму» та «Правонаступництво Республіки Крим».
 
Пресслужба прокуратури АР Крим та міста Севастополя
 

кількість переглядів: 542